Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Aktualności

≡ Aktualności

Fanpage (zał. 2019.04.11)

Strona główna > Aktualności > Newsletter Dao-news

Newsletter - "Dao news"

Zapisując się na newsletter "Dao news" szybko i wygodnie otrzymasz na czas wszystkie ważne informacje bez potrzeby monitorowania strony. Otrzymasz także dostęp do filmów bardzo przydatnych, w pierwszym okresie nauki.

Bądź na bieżąco!
Uzyskaj dostęp
do filmów...


Imię:

Email:


tylko wiadomości globalne (*)

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisu na newsletter zgodnie z polityką prywatności


Administratorem danych osobowych jest DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart... (rozwiń)
adres: 41-205 Sosnowiec ul. Żółta 3, e-mail: akademiadao@dao.pl, telefon: 603 670 254, właściciel serwisu dao.pl (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Z naszego sympatycznego newslettera dowiesz się:

Opinie

Dziękuję za bardzo ładną wiadomość. Docenianie, wdzięczność i uznanie dla otaczających nas ludzi jest bardzo ważne. Uważam: traktuj innych tak jak sama chcesz być traktowana i witaj wszystkie zdarzenia z uśmiechem na ustach - pozytywnie - a wtedy Twoje życie będzie piękne i radosne :-). (...)

Justyna


Witam i dziękuję za dzisiejszego maila. Podniósł mnie na duchu i (mimo deszczu za oknem) podał więcej słonecznych promieni. Ostatnio przeżywam ciężkie chwile i życie mnie nie rozpieszcza i każdy gest, każde słowo otuchy i wsparcia działa na mnie kojąco. (...)

Beata


Dziękuję za życzenia. "Postawiły" mnie na nogi i nie jest mi już smutno. Zdrowie dopisuje, chęci wróciły, znajdę siłę do działania. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości i powodzenia w życiu. (...)

Artur


Lubie takie dobre wiadomości. Szanuję ludzi którzy tak cieszą się z uczucia do innych i doceniają je każdego dnia. (...)

Iza


(...) Przyznam się, że moje dotychczasowe patrzenie na świat mocno topnieje i ustępuje miejsca temu co niewidoczne dla oka. Jest to proces wolny jak ruchy kontynentów, ale powiem otwarcie, że dobrze się z tym czuję. Widzę, że coś dobrego dzieje się w mojej głowie. Zaczynam też inaczej patrzeć na ludzi, którzy mają inne zdanie. Mój poziom tolerancji mocno wzrósł i nie negują czegoś czego nie ogarniam z braku zrozumienia. Zaczynam być bardziej otwarty. W dużej mierze za Waszą przyczyną, mówię serio. (...)

Grzegorz


Dziękuję za piękne życzenia - bardzo mnie wzruszyły i zaskoczyły trafnością - od tego roku zaczęłam nowe życie, zmieniając je na lepsze i pełniejsze pod każdym względem. (...)

JolaAkceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery

© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart