Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Darmowe kursy

≡ Darmowe kursy

Fanpage (zał. 2019.04.11)

Strona główna > Darmowe kursy > Trudne elementy

Kurs "Trudne elementy"

Poznając pewne ćwiczenia koordynacyjne sprawisz, że nauka Tai Chi stanie się łatwiejsza. Będziesz mógł skupić swoją uwagę na rzeczach naprawdę ważnych nie martwiąc się za bardzo "jak to w ogóle zrobić"...

Uzyskaj darmowy
dostęp do kursu


Imię:

Email:


wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisu na darmowy kurs zgodnie z polityką prywatności


Administratorem danych osobowych jest DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart... (rozwiń)
adres: 41-205 Sosnowiec ul. Żółta 3, e-mail: akademiadao@dao.pl, telefon: 603 670 254, właściciel serwisu dao.pl (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Dzięki temu kursowi:

Opinie

Bardzo dziękuję za informację elektroniczną-bardzo ciekawe doświadczenia i porady! Pełen profesjonalizm!Bardzo żałuję że nie działacie na terenie miasta Wrocław.Macie bardzo przystępne ceny oraz duży autorytet!Ćwiczę samodzielnie formy Chen Tai Chi i brakuje mi kontaktu z dobrym instruktorem.

Krzysztof


Panie Adamie, serdecznie dziękuję za przysłane mi instrukcje Tai-Chi. Ta forma ruchu od jakiegoś czasu mnie intrygowała a teraz dzięki Pańskiej uprzejmości mogę ją poznać dogłębnie. Mam tylko problem ze zdrowiem (...) nie mogę jeszcze wykonywać wszystkich zalecanych przez Pana ruchów i pozycji ale myślę że to jest nawet korzystna sytuacja ponieważ mam czas przygotować się teoretycznie, zapamiętać kolejność i sposób wykonywania ćwiczeń. Pozdrawiam wierząc że nie przewie Pan edukacji po moim wyznaniu.

Ryszard


Bardzo serdecznie dziękuję za dotychczasowe lekcje i wskazówki. Są niezwykle pomocne w nauce. Oczywiście stale wracam do początku i bez pospiechu mam nadzieję na powolne postępy.

Helena


Zapisałem się na wszystkie kursy mailingowe (...) są bardzo fajne i pomagają mi ćwiczyć w domu. :)

Maciej


Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery

© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart