Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Którą listę wybrać?

Biuletyn "Dao e-zin" - to bezpłatny periodyk, w którym poruszana jest tematyka związana z treningiem Tai Chi, Chi Kung, zdrowiem i sztukami walki. Zapisując się na listę odbiorców będziesz otrzymywać nie tylko nowe numery (a w nich ciekawe artykuły), ale także archiwalne z uporządkowaną wiedzą: od podstawowych porad i informacji po zaawansowaną teorię.

Darmowe kursy - to multimedialne lekcje, których celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do nauki Tai Chi Chuan oraz skorygowanie najpopularniejszych błędów. W kilku różnych kursach zapoznasz się z różnymi ćwiczeniami przygotowawczymi, koordynacyjnymi i rozciągającymi oraz dowiesz się jak je prawidłowo wykonywać, aby Twój trening był zdrowy i bezpieczny.

Newsletter 'Dao news' - subskrypcja aktualności skierowana głównie do obecnych i przyszłych uczniów naszej akademii oraz osób uprawiających styl Chen w Polsce i pragnących uczestniczyć w organizowanych przez nas obozach i seminariach.

Lekcje wideo - lekcje wideo dla osób, które chcą:
• zdalnie uczyć się i ćwiczyć Tai Chi Cuan, Chi Kung etc., (np. ze względu na brak możliwości uczestnictwa w naszych regularnych zajęciach (odległość, godziny zajęć, nieregularna praca itp.)
• chcą uzupełnić zaległości w przypadku rozpoczęcia nauki w naszej Akademii po okresie startu grup początkujących,
• mieć możliwość wielokrotnego wglądu do informacji, instruktażu oraz prezentacji materiału nauczanego na regularnych zajęciach.
Zakres i przebieg lekcji wideo jest bardzo podobny do przbiegu regularnych zajęć obejmujących naukę danego materiału.

< Powrót

Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery
© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart