Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Wiedza

Fanpage (zał. 2019.04.11)

Strona główna > Wiedza

Wiedza - publikacje

Trochę historii...

Wszystko zaczęło się od drukowanej gazetki Kurier YMAA, którą zacząłem wydawać w 1998 roku nakładem kilkunastu, a później kilkudziesięciu egzemplarzy dla naszych studentów. Od początku skupiłem się na wartościwoej treści, którą możnaby zastosować w praktyce. Kontynuowałem to dzieło przez kolejne 5 lat.

W 2001 roku ukazał się pierwszy elektroniczny numer czasopisma Newsletter YMAA Katowice (później E-zin YMAA Katowice), który oprócz najnowszych informacji, ogłoszeń i aktualności zawierał przynajmniej jeden ciekawy i praktyczny artykuł.

Potem był rok 2002 i Magazyn Taiji, który powstał z myślą o osobach ćwiczących styl Chen Taijiquan w naszej szkole.

Od 2005 roku wcześniejszy E-zin YMAA Katowice został przekształcony w obecny biuletyn Dao e-zin. Publikuję tam różne artykuły związane z treningiem Tai Chi Chuan (Taijiquan), Chi Kung (Qigong), Kung Fu (Gongfu), sztukami walki, samoobroną, zdrowiem, medycyną chińską itp.

Obecnie w bazie wiedzy znajdziesz blisko setkę wartościowych artykułów.

W roku 2009 uruchomiony został newsletter Dao news, w którym oprócz bieżących informacji publikuję różne inne treści, które znajdują swoich fanów :-) Również w 2009 roku powstały darmowe kursy przygotowujące osoby początkujące do nauki i treningu Tai Chi.

Adam Wypart


Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery

© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart