Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Wiedza

≡ Wiedza

Fanpage (zał. 2019.04.11)

Strona główna > Wiedza > Biuletyn Dao e-zin

Biuletyn Dao e-zin

Prenumerując biuletyn "Dao e-zin" w wygodnej formie otrzymasz ciekawe i przydatne artykuły. Odpowiednia kolejność wysyłki zapewni stopniowe wprowadzenie w tematykę. Jako bonus (tylko dla subskrybentów) otrzymasz dodatkową cenną wiedzę, niedostępną dla innych.

Zapisz się i uzyskaj
dostęp do biuletynu


Imię:

Email:


wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu zapisu na biuletyn zgodnie z polityką prywatności


Administratorem danych osobowych jest DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart... (rozwiń)
adres: 41-205 Sosnowiec ul. Żółta 3, e-mail: akademiadao@dao.pl, telefon: 603 670 254, właściciel serwisu dao.pl (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.
Odpowiedzi na powyższe i podobne pytania znajdziesz w naszym biuletynie.

Opinie

bardzo się cieszę, że otrzymuję kolejne biuletyny Akademii. dla mnie najważniejsze jest to, że zawierają treści które można zastosować, czy przenieść do tzw. codzienności. zachęcają do pracy nad sobą, uczą rozróżniania co ważne a co nie(także w życiu) .W naszych czasach dość trudno o taką jakość.. życzę.wszystkiego dobrego i pozdrawiam-

Marila G.


Chcę powiedzieć, że Twoje mysli, spostrzeżenia są wielką wartością dla wszystkich, którzy na serio podchodzą do własnej praktyki. Dla mnie osobiście nadsyłane artykuły są rodzajem "przebudzenia" i pojawiły się w okresie uświadomienia sobie rozmaitych braków na fundamentalnym poziomie. Prawdą jest, że przeciętnie jest niewiele czasu na trening i można łatwo popaść w stan "uśpienia" tłukąc nieco bezmyślnie sekwencje. Niezmiernie cieszy mnie fakt, że mam tu ciekawy i inspirujący materiał tak pomocny w przezwyciężaniu barier na drodze lepszego poznania tej wymagającej dziedziny. Jeszcze raz serdecznie dziękuję i pozdrawiam!

Maryla


Trochę niezupełnie się czuję pisząć do Pana ten mail. Ale chciałbym podziękować za wysiłek i pracę włożoną przez Pana w funkcjonowanie Dao e-zin. Bardzo oczekiwałem z niecierpliwością na kolejne wydanie (...) Chciałbym jasno określić ,żę nie zrezygnowałem z subskrypcji i jesli to możliwe pragnąłbym dalej otrzymywać kolejne nauki (...)

Zbigniew


Twoja opracowania dydaktyczne i tłumaczenia są bardzo ważne dla wszystkich praktykujących "Taijiquan" - kontynuuj swoją pracę, a będzie ona niezmiernie doceniona przez wszystkich praktykujących "Taiji" (...)

Radek


To bardzo miła wiadomość. Niby dzień jak co dzień, a jednak odczuwalnie bardziej na plusie.
To dobrze, że dobrzy ludzi ludzie mają dobre życie, Tak powinno być. Energia którą dajemy innym zawsze wraca do nas.
ja też będę zwracał energię którą dostałem od Ciebie i zrobię to z przyjemnością.

Tomek


Dzięki za jakże mądre i jakże odpowiednie dla mojej obecnej sytuacji słowa. Myślę, że takich słów potrzebuje każdy człowiek w ciężkiej sytuacji a ja szczególnie. Mądre, dobre i mocne wsparcie dla mnie i to w takich chwilach i dniach kiedy raczej nic mnie nie pociesza a najmniej wspomnienia tych ostatnich kilku lat...

Artur


Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery

© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart