Home / Akademia / Nasi nauczyciele

Nasi nauczyciele

Chen Xiaowang
Wielki Mistrz Chen Xiaowang

- spadkobierca Taijiquan rodziny Chen w 19-tym pokoleniu. Uważany za największego obecnego mistrza rodu Chen. Przez ponad 15 lat regularnie gościł w Polsce prowadząc międzynarodowe warsztaty (obecnie ograniczył swoje wyjazdy).
Życiorys Mistrza Chen Xiaowang

Jan Silberstorff
Mistrz Jan Silberstorff

- jeden z najwybitniejszych uczniów WM Chen Xiaowang, najlepszy wśród praktyków Taiji spoza Chin. Odwiedza Polskę regularnie od ponad 20 lat prowadząc kilkudniowe seminaria.

Chen Ziqiang
Mistrz Chen Ziqiang

- syn mistrza Chen Xiaoxing'a (brata mistrza Chen Xiaowang) jest wiodącym nauczycielem młodego pokolenia we wiosce Chenjiagou - miejscu narodzin Taijiquan. Mistrz Ziqiang zaczął odwiedzać Polskę w 2011 roku i wszystko wskazuje na to, że w swój harmonogram wizyt na stałe wpisał nasz kraj.

Chen Yingjun
Mistrz Chen Yingjun

- syn mistrza Chen Xiaowang'a. Od wielu lat regularnie odwiedza Polskę od ponad 20 lat prowadząc kilkudniowe warsztaty dla początkujących i zaawansowanych. Mieszka w Australii, gdzie prowadzi swoją szkołę, ale dużo naucza na wyjazdowych seminariach na całym świecie.

Wang Hai-Jun
Mistrz Wang Hai - Jun

- najwybitniejszy uczeń Wielkiego Mistrza Chen Zheng-Lei'a. Jako jeden z nielicznych spoza klanu Chen osiągnął bardzo wysoki poziom w Tai Chi Chuan. Od 2014 roku przyjeżdża do Polski i od tego czasu bardzo regularnie odwiedza nasz kraj prowadząc kilkudniowe seminaria.

Chen Bing
Mistrz Chen Bing

- jeden z bardziej utalentowanych uczeniów Wielkiego Mistrza Chen Xiao-Wang'a oraz Mistrza Chen Xiao-Xing'a. Opracował wiele praktycznych ćwiczeń pomagających początkującym studentom rozwinąć jedną z podstawowych umiejętności w Taijiquan: Fang Song Od kilku lat przyjeżdża do Polski, współpracuje głównie z jedną krakowskich szkół stylu Chen Taijiquan.


Pozostali nauczyciele Taijiquan i innych stylów (wcześniejszego okresu)

  • Nick Gudge - Chen Taijiquan
  • Liu Wan-Kun - Hulejjia Taijiquan
  • Sam Chin - I Liq-quan
  • Jarosław Jodzis - Chen Taijiquan
  • Yang Jwing-Ming - Yang Taijiquan, Qigong, Kung Fu Shaolin
  • Jeffrey Pratt - Yang Taijiquan, Qigong
  • Ramel Rones - Yang Taijiquan, Qigong, Xingyiquan, Kung Fu Shaolin
  • Li Mao-Ching - Changquan
  • Wu Wen-Ching - Yang Taijiquan, Qigong, Xingyiqun, Baguazhang
  • Narcyz Latecki - Yang Taijiquan, Qigong, Kung Fu Shaolin

W tej zakładce prezentujemy naszych nauczycieli, od których nasza kadra instruktorska pobiera lub pobierała nauki.Wypróbuj treningi online

Sprawdź co oferujemy osobom, które nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne