Home / Aktualności / Newsletter

Newsletter Dao-news

Z newslettera dowiesz się o:

  • nagłych zmianach w grafiku zajęć,
  • nieoczekiwanie odwołanych treningach,
  • warsztatach, obozach i innych ważnych wydarzeniach,
  • powstaniu nowych grup początkujących,
  • rozpoczęciu nauki różnych sekwencji, treningu z określonymi przyrządami,
  • ważniejszych aktualizacjach naszej strony internetowej, oraz uzyskasz dostęp do filmów z nauczaną w pierwszym roku zajęć sekwencją Tai Chi.

Komu przyda się newsletter?

● ćwiczącym i planującym ćwiczyć w Akademii Dao
● osobom, które chcą uczestniczyć w naszych letnich obozach i warsztatch
● fanom, którzy chcą wiedzieć o aktualizacjach w naszym serwisie

Opinie czytelników

Dziękuję za bardzo ładną wiadomość. Docenianie, wdzięczność i uznanie dla otaczających nas ludzi jest bardzo ważne. Uważam: traktuj innych tak jak sama chcesz być traktowana i witaj wszystkie zdarzenia z uśmiechem na ustach - pozytywnie - a wtedy Twoje życie będzie piękne i radosne :-). (...)

Justyna

Dzięki serdeczne za piękne i mądre życzenia (wydrukuje, powieszę na ścianie i będę czytał w trudnych momentach :) To wielka umiejętność życzyć wszystkim tak, by trafić do serca każdego oddzielnie. Prawdziwe mistrzostwo. Słowa. (...)

Andrzej

Witam i dziękuję za dzisiejszego maila. Podniósł mnie na duchu i (mimo deszczu za oknem) podał więcej słonecznych promieni. Ostatnio przeżywam ciężkie chwile i życie mnie nie rozpieszcza i każdy gest, każde słowo otuchy i wsparcia działa na mnie kojąco. (...)

Beata

Dziękuję za życzenia. "Postawiły" mnie na nogi i nie jest mi już smutno. Zdrowie dopisuje, chęci wróciły, znajdę siłę do działania. Pozdrawiam i życzę dużo wytrwałości i powodzenia w życiu. (...)

Artur

Lubie takie dobre wiadomości. Szanuję ludzi którzy tak cieszą się z uczucia do innych i doceniają je każdego dnia. (...)

Iza

(...) Przy okazji pragnę zauważyć , że dzięki Twoim majlom . Nie zapominam o ćwiczeniach. Choć jest mi trudno zachować , samodyscyplinę. Ale ciągły kontak z Tobą mi o tym przypomina.

Piotr

(...) Przyznam się, że moje dotychczasowe patrzenie na świat mocno topnieje i ustępuje miejsca temu co niewidoczne dla oka. Jest to proces wolny jak ruchy kontynentów, ale powiem otwarcie, że dobrze się z tym czuję. Widzę, że coś dobrego dzieje się w mojej głowie. Zaczynam też inaczej patrzeć na ludzi, którzy mają inne zdanie. Mój poziom tolerancji mocno wzrósł i nie negują czegoś czego nie ogarniam z braku zrozumienia. Zaczynam być bardziej otwarty. W dużej mierze za Waszą przyczyną, mówię serio. (...)

Grzegorz

Dziękuję za piękne życzenia - bardzo mnie wzruszyły i zaskoczyły trafnością - od tego roku zaczęłam nowe życie, zmieniając je na lepsze i pełniejsze pod każdym względem. (...)

Jola

Ważne!

• Zapisanie się na newsletter wymaga potwierdzenia.

• Po zalogowaniu masz stały dostęp do filmów z sekwencją nauczaną w grupach początkujących.

• W każdej chwili możesz wypisać się z newslettera.

• (*) Zaznacz pole "bez powiadomień o regularnych zajęciach" jeśli nie masz możliwości teraz ani w przyszłości uczestniczyć w regularnych zajęciach Tai Chi Akademii Dao. Otrzymasz tylko informacje dotyczące serwisu oraz o innych ważnych wydarzeniach np. obozach, warsztatach itp.

Zobacz opinie czytelników

Wypróbuj treningi online

Sprawdź co oferujemy osobom, które nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne