Home / Kursy / Rozciąganie

Kurs "Rozciąganie"

Wykonując ćwiczenia z kursu:

  • Nauczysz się skutecznie i bezpiecznie rozwijać gibkość i elastyczność.
  • Poznasz różne zestawy ćwiczeń i wybierz najlepsze dla siebie.
  • Dowiesz się jak rozciągać się mając fizyczne ograniczenia.
  • Będziesz mógł ćwiczyć samodzielnie w domu nie korzystając z żadnych przyrządów.
  • Osiągniesz głębsze rozluźnienie w Tai Chi dzięki zwiększonej mobilności.
  • Poczujesz się lepiej dzięki usunięciu napięć i blokad.

Opinie użytkowników

Postanowiłam skorzystać z okazji aby podziękować za wszystkie super pożyteczne informacje, które od Pana otrzymuję. (...) wykorzystałam też wszystkie darmowe kursy (wspaniałe!).
Ja mieszkam na stałe we Włoszech ( w Turynie) i od roku ćwiczę Tai Chi, styl Wudang. Wskazówki, które Pan zamieszcza są bardzo użyteczne i staram się zawsze je wykorzystać.
Muszę pogratulować Panu świetnej strony internetowej a przede wszystkim fajnego podejścia do nauczania Tai Chi: z Pana przekazu uczymy się nie tylko techniki ale i mądrego podejscia do tej dyscypliny, no i do życia :-)

Irena Z.

Dzięki, dzięki, dzięki. Umiem już poruszać jedną ręką w tył, drugą w przód, a wydawało mi się to niewykonalne!!! Przepraszam, że zabieram czas, ale jestem szczęśliwa! (...), więc teraz dodam, że bardzo przydatne są dla mnie wskazówki dotyczące poprawnego wykonywania ćwiczeń, mam np. kłopoty z kręgami szyjnymi.
Z wyrazami wdzięczności

Bożena T.

Witam serdecznie Adamie, materiały Darmowego Kursu są znakomicie przygotowane. Wyrażam swoje uznanie, jednocześnie zadowolenie i zdumienie nawet, że Akademia Dao sama do mnie przyszła (informacja o Akademii przyszla do mnie z zewnątrz). Od dluższego czasu poszukuję formy ruchu dla poprawy swojej kondycji, możliwej do wykonania bez narażania się na dotkliwe kontuzje. Oczywiście rozumiem, że i tu można nieźle nabić sobie guza, póki co, daleko mi do ćwiczeń intensywnych, a zachowując uważność mogę wolno i bezpiecznie rozkręcać swoje ciało. System Taijiquan doskonale wpisuje się w moje oczekiwania; każdy ruch, każda sekwencja jest opisana wg fizycznych zasad mechaniki i dynamiki (nie ma znaczenia fakt, że system powstał intuicyjnie); pełne rozluźnienie jako podstawa, płynność i elegancja; mentalne panowanie nad ciałem jako podstawa (to "mentalne" podoba mi się najbardziej ;-).
Jednym słowem: dostalam do ręki świetny materiał do pracy. To wywołuje uśmiech na mojej twarzy. Dobrze, że moj Taijiquan rozpoczął się od tego Darmowego Kursu - mam czas na przyswojenie sobie wielu informacji, oswojenie się z nimi, nauczenie się "patrzenia na Mistrza".

Barbara P.

Bardzo dziękuję za istotne szczegóły ,które pomogą mi poprawnie wykonywać wszystkie ćwiczenia.Pozdrawiam serdecznie

Basia

Bardzo dziękuję za informację elektroniczną-bardzo ciekawe doświadczenia i porady! Pełen profesjonalizm! Bardzo żałuję że nie działacie na terenie miasta Wrocław.Macie bardzo przystępne ceny oraz duży autorytet! Ćwiczę samodzielnie formy Chen Tai Chi i brakuje mi kontaktu z dobrym instruktorem.

Krzysztof

Bardzo dziękuję za wszystkie materiały i wskazówki. Są mi bardzo pomocne w ciągle jeszcze "samodzielnych" ćwiczeniach. Ale to dzięki nim nabrałam przekonania, że chcę systematycznie ćwiczyć Tai Chi.

Ewa

Panie Adamie, serdecznie dziękuję za przysłane mi instrukcje Tai-Chi. Ta forma ruchu od jakiegoś czasu mnie intrygowała a teraz dzięki Pańskiej uprzejmości mogę ją poznać dogłębnie. Mam tylko problem ze zdrowiem (...) nie mogę jeszcze wykonywać wszystkich zalecanych przez Pana ruchów i pozycji ale myślę że to jest nawet korzystna sytuacja ponieważ mam czas przygotować się teoretycznie, zapamiętać kolejność i sposób wykonywania ćwiczeń. Pozdrawiam wierząc że nie przewie Pan edukacji po moim wyznaniu.

Ryszard

Bardzo serdecznie dziękuję za dotychczasowe lekcje i wskazówki. Są niezwykle pomocne w nauce. Oczywiście stale wracam do początku i bez pospiechu mam nadzieję na powolne postępy.

Helena

Zapisałem się na wszystkie kursy mailingowe (...) są bardzo fajne i pomagają mi ćwiczyć w domu. :)

Maciej

Więcej...

• Zapisanie się na kurs wymaga potwierdzenia.

• Kurs składa się aktualnie z 4 części.

• Zawiera ponad 40 zdjęć.

• Kolejne odcinki wysyłane są co 5 dni.

• Po zalogowaniu masz stały dostęp do wszystkich części kursu.

• W każdej chwili możesz się wypisać.

Zobacz opinie

Wypróbuj treningi online

Sprawdź co oferujemy osobom, które nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne