Home / Treningi / Gliwice

Gliwice: zajęcia w sezonie 2022/2023

Odwiedź zakładkę kalendarz aby sprawdzić czy dzisiaj odbywają się zajęcia.
Sala sportowa przy pływalni Delfin, ul. Warszawska 35 mapa

Grupa początkującaInstruktor: DarekUwagi
czwartek19.30 - 21.00Trening na jednej sali obok grupy średniej i zaawansowanej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.
sobota9.30 - 11.00Trening na jednej sali obok grupy średniej i zaawansowanej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.

Grupa średniaInstruktor: MichałUwagi
czwartek19.30 - 21.00Trening na jednej sali obok grupy początkującej i zaawansowanej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.
sobota9.30 - 11.00Trening na jednej sali obok grupy początkującej i zaawansowanej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.

Grupa zaawansowanaInstruktor: AdamUwagi
czwartek19.30 - 21.00Trening na jednej sali obok grupy początkującej i średniej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.
sobota9.30 - 11.00Trening na jednej sali obok grupy początkującej i średniej. Pierwsza część treningu wspólna dla wszystkich grup.

Grupa zaawansowana - tui shouInstruktor: AdamUwagi
czwartek18.00 - 19.30We wrześniu oraz maju i czerwcu zajęcia odbywają się na zewnątrz (tylko w przypadku braku opadów!), a od października do kwietnia na małej salce do fitness znajdującej się na poziomie -1.


Wskazówki dojazdu i parkowanie pojazdów

Samochody można parkować na parkingu przed i za pływalnią oraz na sąsiednich ulicach. Sala gimnastyczna znajduje się na parterze na tyłach pływalni. Najłatwiej można trafić wchodząc tylnym wejściem - sala znajduje się po lewej stronie po przejściu krótkiego korytarza. Wchodząc głównym wejściem należy kierować się na I piętro, przejść korytarzem prosto i w lewo, po czym zejść na parter.
Warto wiedzieć

Sezon zajęć regularnych rozpoczyna się we wrześniu i kończy w czerwcu (tak jak rok szkolny).

Co należy rozumieć pod pojęciem "grupa początkująca", "średnia" i "zaawansowana"?

Dzięki korzystnym lokalizacjom dogodny dojazd na zajęcia posiadają mieszkańcy niemal całej aglomeracji GOP-u, szczególnie takich miast jak np.: Zabrze, Knurów, Bytom, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Świętochłowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Będzin, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Mysłowice, Jaworzno, Mikołów, Tychy.Wypróbuj treningi online

Sprawdź co oferujemy osobom, które nie mogą uczęszczać na zajęcia stacjonarne