Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Zakładanie nowego konta

Imię:

Email:

wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu uzyskania darmowego dostępu do wszystkich treści w serwisie dao.pl zgodnie z polityką prywatności

Administratorem danych osobowych jest DAO S.C. Adam Wypart, Barbara Wypart... (rozwiń)
adres: 41-205 Sosnowiec ul. Żółta 3, e-mail: akademiadao@dao.pl, telefon: 603 670 254, właściciel serwisu dao.pl (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.

Nowe konto zostaje również założone automatycznie w momencie potwierdzenia subskrypcji biuletynu "Dao e-zin", newslettera "Dao-news" lub darmowych kursów. Największe uprawnienia mają osoby zapisane na newsletter "Dao-news".

Jeśli nie jesteś zapisany/a na żadną z tych list, dowiedz się więcej o kazdej z nich i wybierz najlepszą dla siebie opcję.

Którą subskrypcję wybrać?

Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery
© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart