Home
img img img img img img

Akademia Dao

Szkoła Tai Chi Chuan stylu Chen

Gabinet akupunktury - Tradycyjnej Medycyny Chińskiej

Akademia Dao jest oddziałem
World Chen Xiaowang
Taijiquan Association
Logo WCTA

Plan zajęć

≡ Plan zajęć

Fanpage (zał. 2019.04.11)

Strona główna > Plan zajęć > Seminaria i obozy

Seminaria i obozy

Od ponad 15 lat organizujemy regularnie letnie (a czasem także zimowe) obozy. W zależności od potrzeb prowadzimy również weekendowe seminaria tematyczne.

Seminaria i obozy dają ćwiczącemu możliwość nauki i przećwiczenia znacznej ilości materiału w stosunkowo krótkim czasie, co z reguły trudno jest zrealizować w czasie regularnych zajęć w ciągu roku szkolnego. Dla osób, które w ciągu roku nie są w stanie uczęszczać na regularne zajęcia i (lub) ćwiczyć samodzielnie wakacyjne obozy umożliwiają większe zaangażowanie się w trening i głębszą korektę wyuczonego materiału.

Nadchodzące obozy

Obozy są również okazją do spędzenia miło czasu w grupie przyjaźnie nastawionych, sympatycznych osób. Odpowiednio ułożony harmonogram dnia w czasie obozów umożliwia ćwiczącym połączenie letniego rodzinnego wypoczynku z treningiem Tai Chi. Od 2011 roku organizujemy regularnie latem dwa turnusy, jeden w górach i drugi nad morzem. Zobacz miejsca, gdzie odbywały się dotychczasowe obozy.

Weekendowe seminaria gromadzą osoby zainteresowane daną tematyką. Dzięki takim spotkaniom możliwe jest nauczenie się i przećwiczenie materiału, który trudno włączyć do regularnych zajęć. Na przykład z powodu ograniczonego zainteresowania bądź wymaganego miejsca (np. nauka form z długą bronią).

W ciągu ostatnich kilku lat w organizowanych przez nas seminariach uczestniczyło wiele osób m.in. z takich miast jak: Będzin, Białystok, Bielsko-Biała, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Katowice, Kielce, Kraków, Knurów, Lubin, Lublin, Łowicz, Łódź, Mysłowice, Olsztyn, Opole, Pabianice, Piekary Śląskie, Polkowice, Rybnik, Sosnowiec, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice, Ruda Śląska, Tarnobrzeg, Warszawa, Wrocław, Zabrze, Zielona Góra.

Instruktorzy oraz studenci naszej Akademii uczestniczyli i uczestniczą również wielu seminariach i obozach organizowanych przez inne ośrodki Chen Taiji (wcześniej także YMAA) z Polski i zagranicy. (Kraków, Lanckorona, Jelenia Góra, Miłków, Warszawa, Wrocław, Poznań, Białystok, Gdynia, Sopot, Gdańsk, Sucha Beskidzka, Bańska Bystrzyca, Budapeszt, Praga, Hamburg, Słowenia-Rogla)


Akceptujemy:
Karta multisport Karta FitProfit Karta FitSport OK system Benefit Plus
Partnerzy:
Sklep jogiczny samedobre Serwis drukarek i laptopów, tanie tusze, tonery

© Wszelkie prawa zastrzeżone DAO S.C. Adam Wypart, Barbara WypartPolityka PrywatnośiKontaktMapa witryny • Projekt i wykonanie Adam Wypart